REKLAMA
Znaleziono 1869 wyników
[Katowice] Kto zaprasza do udziału w Europejskim Kongresie Gospodarczym 2012?artykuł
Pokaż artykuł
[Katowice] Kto zaprasza do udziału w Europejskim Kongresie Gospodarczym 2012?
Trwa zintegrowana kampania marketingowa największej imprezy biznesowej Europy Centralnej. Były prem...
[Katowice] Nowy budynek WRiTV. Rys hiszpański i śląska cegłaartykuł
Pokaż artykuł
[Katowice] Nowy budynek WRiTV. Rys hiszpański i śląska cegła
Prowadzona od 2014 roku budowa nowego gmachu Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego ...
Ruszyła budowa nowego centrum logistycznego Hillwood Zgierzartykuł
Pokaż artykuł
Ruszyła budowa nowego centrum logistycznego Hillwood Zgierz
Hillwood Polska rozpoczął budowę nowego centrum logistycznego Hillwood Zgierz. To kolejny projekt dewelopera w tym regionie (poprzednie inwestycje zrealizowane zostały w Kutnie i Strykowie). Pierwszą umowę na wynajem 17 000 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej podpisano z 3LP SA, jednym z czołowych operatorów logistycznych w kraju.
W Łodzi powstaje podziemny tunel kolejowy z nowymi przystankami: Śródmieście, Polesie i Koziny [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
W Łodzi powstaje podziemny tunel kolejowy z nowymi przystankami: Śródmieście, Polesie i Koziny [FILMY]
Pod Łodzią powstaje podziemna linia kolejowa, która połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska. Tunel średnicowy to kontynuacja budowy dworca Łódź Fabryczna, który z dworca końcowego stanie się przelotowym. Przez ścisłe centrum Łodzi będą mogły jechać pociągi regionalne i dalekobieżne na osi wschód-zachód, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Kaliska oraz na osi północ-południe, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Żabieniec.
W Łodzi powstaje podziemny tunel kolejowy z nowymi przystankami: Śródmieście, Polesie i Koziny [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W Łodzi powstaje podziemny tunel kolejowy z nowymi przystankami: Śródmieście, Polesie i Koziny [ZDJĘCIA]
Pod Łodzią powstaje podziemna linia kolejowa, która połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska. Tunel średnicowy to kontynuacja budowy dworca Łódź Fabryczna, który z dworca końcowego stanie się przelotowym. Przez ścisłe centrum Łodzi będą mogły jechać pociągi regionalne i dalekobieżne na osi wschód-zachód, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Kaliska oraz na osi północ-południe, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Żabieniec.
Pod Łodzią powstaje podziemny kolejowy tunel średnicowy [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Pod Łodzią powstaje podziemny kolejowy tunel średnicowy [FILM]
Pod Łodzią powstaje podziemna linia kolejowa, która połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska. Tunel średnicowy to kontynuacja budowy dworca Łódź Fabryczna, który z dworca końcowego stanie się przelotowym. Przez ścisłe centrum Łodzi będą mogły jechać pociągi regionalne i dalekobieżne na osi wschód-zachód, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Kaliska oraz na osi północ-południe, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Żabieniec.
W Łodzi powstaje podziemny tunel kolejowy z nowymi przystankami: Śródmieście, Polesie i Koziny [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
W Łodzi powstaje podziemny tunel kolejowy z nowymi przystankami: Śródmieście, Polesie i Koziny [FILMY]
Pod Łodzią powstaje podziemna linia kolejowa, która połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska. Tunel średnicowy to kontynuacja budowy dworca Łódź Fabryczna, który z dworca końcowego stanie się przelotowym. Przez ścisłe centrum Łodzi będą mogły jechać pociągi regionalne i dalekobieżne na osi wschód-zachód, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Kaliska oraz na osi północ-południe, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Żabieniec.
Pod Łodzią powstaje podziemny tunel kolejowy z nowymi przystankami: Śródmieście, Polesie i Kozinyartykuł
Pokaż artykuł
Pod Łodzią powstaje podziemny tunel kolejowy z nowymi przystankami: Śródmieście, Polesie i Koziny
Pod Łodzią powstaje podziemna linia kolejowa, która połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska. Tunel średnicowy to kontynuacja budowy dworca Łódź Fabryczna, który z dworca końcowego stanie się przelotowym. Przez ścisłe centrum Łodzi będą mogły jechać pociągi regionalne i dalekobieżne na osi wschód-zachód, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Kaliska oraz na osi północ-południe, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Żabieniec.
Za prawie 1,5 mld złotych pod Łodzią powstaje podziemny kolejowy tunel średnicowy [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Za prawie 1,5 mld złotych pod Łodzią powstaje podziemny kolejowy tunel średnicowy [FILMY]
Pod Łodzią powstaje podziemna linia kolejowa, która połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska. Tunel średnicowy to kontynuacja budowy dworca Łódź Fabryczna, który z dworca końcowego stanie się przelotowym. Przez ścisłe centrum Łodzi będą mogły jechać pociągi regionalne i dalekobieżne na osi wschód-zachód, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Kaliska oraz na osi północ-południe, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Żabieniec.
Dwóch nowych inwestorów wybuduje fabryki pod Żaganiem. Nowe miejsca pracyartykuł
Pokaż artykuł
Dwóch nowych inwestorów wybuduje fabryki pod Żaganiem. Nowe miejsca pracy
Dwie kolejne nowe inwestycje w województwie lubuskim, w południowo-zachodniej części Polski. Gmina Żagań sprzedała teren pod inwestycje przy strefie gospodarczej w Tomaszowie. W czerwcu ruszyła budowa jednej z dwóch hal. Docelowo pracę ma tu znaleźć łącznie około 150 osób.
Za prawie 1,5 mld złotych pod Łodzią powstaje podziemny kolejowy tunel średnicowy [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Za prawie 1,5 mld złotych pod Łodzią powstaje podziemny kolejowy tunel średnicowy [FILMY]
Pod Łodzią powstaje podziemna linia kolejowa, która połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska. Tunel średnicowy to kontynuacja budowy dworca Łódź Fabryczna, który z dworca końcowego stanie się przelotowym. Przez ścisłe centrum Łodzi będą mogły jechać pociągi regionalne i dalekobieżne na osi wschód-zachód, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Kaliska oraz na osi północ-południe, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Żabieniec.
Za prawie 1,5 mld złotych pod Łodzią trwa budowa podziemnego kolejowego tunelu średnicowego [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Za prawie 1,5 mld złotych pod Łodzią trwa budowa podziemnego kolejowego tunelu średnicowego [FILMY]
Pod Łodzią powstaje podziemna linia kolejowa, która połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska. Tunel średnicowy to kontynuacja budowy dworca Łódź Fabryczna, który z dworca końcowego stanie się przelotowym. Przez ścisłe centrum Łodzi będą mogły jechać pociągi regionalne i dalekobieżne na osi wschód-zachód, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Kaliska oraz na osi północ-południe, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Żabieniec.
Co słychać na budowie kolejowego tunelu średnicowego pod Łodzią? [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Co słychać na budowie kolejowego tunelu średnicowego pod Łodzią? [FILMY]
Pod Łodzią powstaje podziemna linia kolejowa, która połączy dworce Łódź Fabryczna i Łódź Kaliska. Tunel średnicowy to kontynuacja budowy dworca Łódź Fabryczna, który z dworca końcowego stanie się przelotowym. Przez ścisłe centrum Łodzi będą mogły jechać pociągi regionalne i dalekobieżne na osi wschód-zachód, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Kaliska oraz na osi północ-południe, przez stacje Łódź Widzew, Fabryczna i Żabieniec.
DK13 obwodnica Warzymic i Przecławiainwestycja
Pokaż inwestycję
DK13 obwodnica Warzymic i Przecławia
Trwa budowa ostatniego odcinka drogi ekspresowej S7 pomiędzy Płońskiem a Czosnowem [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Trwa budowa ostatniego odcinka drogi ekspresowej S7 pomiędzy Płońskiem a Czosnowem [FILM]
Trwają prace budowlane związane z realizacją ostatniego odcinka drogi ekspresowej S7 pomiędzy Płońskiem a Czosnowem w Aglomeracji Warszawskiej, ok. 13 km drogi pomiędzy miejscowościami Siedlin i Załuski.
N-Park przy ulicy Maślickiej we Wrocławiu urośnie niemal dwukrotnieartykuł
Pokaż artykuł
N-Park przy ulicy Maślickiej we Wrocławiu urośnie niemal dwukrotnie
Napollo z kolejną inwestycją w stolicy Dolnego Śląska. Na przełomie 2023 i 2024 roku N-Park na wrocławskich Maślicach przejdzie gruntowne zmiany. Napollo, właściciel obiektu, zakupił grunt graniczący z dotychczasową działką, dzięki czemu park handlowy zwiększy swoją powierzchnię aż do niemal 12 000 mkw.
Prywatny inwestor zbudował nowe rondo turbinowe na DK 8 w Magnicach pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
Prywatny inwestor zbudował nowe rondo turbinowe na DK 8 w Magnicach pod Wrocławiem
Prywatny inwestor, firma GLP wybudowała w Magnicach pod Wrocławiem, w gminie Kobierzyce nowe, duże rondo turbinowe na drodze krajowej nr 8. Wcześniej w tym miejscu funkcjonowała skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną. Było to jedno z najbardziej zakorkowanych miejsc nie tylko na Dolnym Śląsku, ale i w Polsce.
GLP Warsaw III Logistics Centre w całości wynajęteartykuł
Pokaż artykuł
GLP Warsaw III Logistics Centre w całości wynajęte
Zaledwie cztery miesiące po oddaniu do użytku, centrum logistyczne GLP Warsaw III Logistics Centre w podwarszawskiej Kobyłce (powiat wołomiński) jest już w pełni wynajęte.
GDDKiA zwiększy w aglomeracji łódzkiej funkcjonalność połączeń drogowych z drogą ekspresową S14artykuł
Pokaż artykuł
GDDKiA zwiększy w aglomeracji łódzkiej funkcjonalność połączeń drogowych z drogą ekspresową S14
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) ogłosiła dwa przetargi: pierwszy na budowę łącznika od węzła Aleksandrów Łódzki do ulicy Szczecińskiej w Łodzi, drugi dotyczy opracowania wstępnej dokumentacji na rozbudowę węzła Emilia, czyli docelowego połączenia autostrady A2, drogi ekspresowej S14 i drogi krajowej 91.
Panattoni sprzedało w Polsce parki przemysłowe za pół miliarda euroartykuł
Pokaż artykuł
Panattoni sprzedało w Polsce parki przemysłowe za pół miliarda euro
Panattoni, najaktywniejszy deweloper nieruchomości przemysłowych na świecie, sfinalizował w 2023 roku sprzedaż dwunastu parków przemysłowych w całej Polsce. Łączna wartość transakcji to około 500 000 000 euro.
REKLAMA